Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Apartman za nedelen ili dneven prestoj

400 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Sky Apartments Strumica 23 фев. 19:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Локација
Струмица
Студија, двособни и трособните апартмани се лоцирани во близина на центарот на градот Струмица, до Католичката црква и старата струмичка чаршија. Опремени со нов и модерен мебел, апартманите располагаат со целосно опремени кујни, греење и ладење на инвертер клими, приватни бањи, интернет и телевизија, балкони и заедничка Rooftop тераса. Слики од сите апартмани и детални информации за нив може да пронајдете на веб страницата: www.skyapartments.mk

Sky Apartments Strumica
078605839
Leaflet
Кон почеток