Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Lux APARTMENTS APARTMAN For Rent Centar STRUMICA

0 ЕУР

Се изнајмува од: Aleksandar Chorev 20 јун. 08:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Lux Apartments "Aleksandar" Se naoga vo strog centar na Strumica na 5min do centarot na strumica.
Lociran na tivko i mirno mesto Apartmanot e na 3kat 100m2.
Raspolaga so
3SPALNI SOBI VO SEKOJA SOBA DUPLI I EDINICEN KREVET
DNEVEN PRESTOJ
TREPEZARIJA
KUJNA
WC
BALKON
4 PARKING MESTA VO OBJEKT

Klimatizirano Inverter klima Panel Grenje na touch i WIFI Regoliranje preko Tel Solarno 24/7 Topla voda
LCD/TV Smart Android

KAPACITET ZA SMESTUVANJE 11LUGE VO APARTMANOT RASPOLAGAM SO USTE 3 APARTMANI KAPACITET ZA SMESTUVANJE 30LUGE.

Se izdava od vecer i podolg period Precekuvanje od Aerodrom
Tel: +38978424610 Viber/WhatsApp

Fb: Aпартмани Aprtments-STRUMICA
Booking: Aprtments Aleksandar
http://www.booking.com/Share-wrnhjj

Aleksandar Chorev
078424610
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации