Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava dvosoben opremen sprat od kuka

0 МКД

Се изнајмува од: Nevenka 13 јан. 22:32 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Се издава комплетно опремен двособен спрат од куќа.
Спратот е комплетно опремен со мебел, греење на парно, клима уред, кујна комплетно опремена со сите потребни апарати за домаќинство, машина за перење.
Веднаш вселив.

Лице за контакт: Невенка 078 552 730
Leaflet
Кон почеток