Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava namesten stan vo Strumica

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Jane Aranikov 24 јан. 11:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Се издава стан во центарот на Струмица во долгата зграда. Станотот се наоѓа на први спрат со површина од 57м2.
Jane Aranikov
+38970374191
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации