Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava nov kompletno opremen stan vo centar na Strumica

350 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Biljana Вчера 12:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Се издава прекрасен нов стан во центар на Струмица. Квалитетно опремен со сите неопходни апарати и машини за удобно живеење. Станот е комплетно опремен со мебел и веднаш вселив. Со вклучен интернет и кабелска телевизија.
Постелнина и крпи достапни.
Греење со инвертер. Станот има 2 спални соби, дневна, кујна остава, купатило и тераса. Станот е на 2 ри спрат.
Leaflet
Кон почеток