Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan od 60 m2 komplet opremen

200 ЕУР /месечно

Оглас од претпријатие Се изнајмува од: Простор агенција за недвижности 15 септ. 15:05 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Продавница
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Se izdava stan vo centralno gratsko podracje za podetalni informacii vo Agencijata za nedviznosti PROSTOR ili na tel.075-488-259
Простор агенција за недвижности
ПРОСТОР професионална Агенцијата за недвижности, која постои повеќе од 10 год. Формирана е далечната 2006 год. во Струмица, а сите овие години се градеше и надградуваше со својот професионален тим на чело со искусни и високопрофесионални менаџери. Во текот на професионалното работење, а се со цел да ги задоволи желбите и потребите на своите клиенти, Агенцијата ПРОСТОР пред 1 година отвори подружница и во Скопје, и ја прошири соработката со многу агенции низ цела Македонија. Основната дејност на Агенцијата за недвижности ПРОСТОР , се продажба и изнајмување на недвижнини на цела територија на Макеоднија и пошироко, и тоа на куќи, станови, деловен простор, плацеви, земјишта и др. Со почит, Агенција за недвижности ПРОСТОР
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
075-489-145 075-488-259
http://prostor-nedviznosti.mk/
Простор агенција за недвижности
075-488-259
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации