Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 85m2 vo Strumica

Се изнајмува од: Zorica Kostova 04 фев. 16:11 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издаваат два стана во близина на градскиот парк. Становите се на втори спрат , едниот е наместен а другиот празен.
Zorica Kostova
076453803
Leaflet
Кон почеток