Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN VO BLIZINA NA CESEL

0 МКД

Се изнајмува од: Jane Вчера 18:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Stanot ima hodnik dve sobi kujna i toilet i e namesten
Broj za kontakt 070579925 Jane
Leaflet
Кон почеток