Објавени: јул. 28 2022 11:23

Се издава стан во центарот на Струмица

ЕУР

/ месечно
Објавени: јул. 28 11:23
Прегледи: 917
Се издава комплетно наместен стан на булевар Маршал Тито, спроти Тинекс. Станот е слободен од 01.07.
Телефон за контакт +38977612693 (Марија)
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации