Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Strumica kaj Pilikatnik

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Riste 14 јан. 10:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Се издава комплетно наместен стан во Струмица спроти ресторант Пиликатник, на 6 кат зградата има лифт, станот може да се види по договор на заедничко слобпдно време
Leaflet
Кон почеток