Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan vo Strumica

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Mite 24 септ. 20:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Se idava namesten stan so spalna soba, dnevna soba, kupatilo, kujna, spajz so 2 balkona. Greenje so elektricna pecka.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации