Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZDAVA STAN

0 МКД

Се изнајмува од: Jane Денес 18:01 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Струмица
Vo blizina na pazarot CESEL
Ima dve sobi so kujna, hodnik i toilet i dve terasi.
Leaflet
Кон почеток