Објавени: јун. 20 2022 05:17

Se iznajmuva stan

Објавени: јун. 20 05:17
Прегледи: 871
Се издава стан на ул. Ристо Курчиев бр 2/20. Станот е 68 метру квадратни и плус подрум. Станот е на 4 спрат и се издава само со кујна без мебел. Тел за контакт 075850 681 - Томе
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации