Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Tetovo

180 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Dragce 23 мај 00:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Тетово
Stanot e kompletno opremen so mebel i elektricni aparati i e na prv sprat.

Dragce 070-608-035
Dragce
Кон почеток