Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

0 МКД

Се изнајмува од: volvo 10 авг. 23:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN NOV NA GLAVNA ULICA 078 290 922 BLAGOJ GJOREV 078 290 922 ili NA VIBER MOZE I ZA POVISE DENA
Кон почеток