Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

baram pod kirija

5 000 МКД /месечно

Се изнајмува од: Tanja 15 јан. 20:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Локација
Велес
Baram namesten stan za iznajmuvanje okolu kasarna pa se do gimnazija ,dvosoben
Leaflet
Кон почеток