Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 30m2

0 ЕУР

Се изнајмува од: Бубе 14 јан. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Se izdava stan 30 m2 vo blizina na OOU Vasil Glavinov vo Veles
Бубе
075240233
Leaflet
Кон почеток