Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan od 55m2 vo Veles

Се изнајмува од: Zoran Mirov 09 фев. 19:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Адреса
Површина
Локација
Велес
Stanot se naoga sproti glavnata posta i e renoviran.
Zoran Mirov
070315446
Leaflet
Кон почеток