Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava stan vo Veles

0 МКД

Се изнајмува од: Ѓоре 18 фев. 09:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Се издава еднособен стан на ул.8-ма Велешка бр.25. Станот се наоѓа на приземје.
Контакт телефон 076/488539
Ѓоре
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации