Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdava stan za kratok prestoj vo strog centar

0 МКД

Се изнајмува од: Boban 16 јул. 22:04 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Велес
DNEVNO IZDAVANE ILI PRESTOJ ZA NEKOLKU SAATI ODLICNO MESTO ZA VASITE PRIJATELI ILI BIZNIS PARTNERI
Boban
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации