Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo Centar

Се изнајмува од: Pepi 17 фев. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Локација: Строг Центар - наспроти Комерцијална Банка на 3ти кат.
Двособен, 56м2.

Можност за издавање со и без намештај.
Цена по договор.
070229652
Кон почеток