Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva stan vo novite zgradi na pododekor

0 МКД

Се изнајмува од: Roza 13 авг. 15:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Број на соби
Површина
Локација
Велес
Се издава новневселен стан во новите згради кај новата црквата во касарната. Станот има 2 спални соби, дневна, кујна,веце и две тераси. Станот е опремен со ролетни. Зградата има лифт. Станот има сопствено парно греење. Цена по договор.
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации