Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se kupuva stan vo Star Dojran na Marsal Tito bb

0 МКД

Се купува од: ///// Вчера 21:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице

Se kupuva stan (moze i poveke) isklucivo vo zgradata vo Star Dojran pred granicata - poslednata zgrada.

Stanot da e isklucivo na prizemje.

Kontakt 070 383 609
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации