Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam stan vo Kavadarci

Се купува од: vera 08 авг. 19:31 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Купувам стан од 50 до 65 м2 so balkon
Zelba imam povike centralno da bidi i do 1-3 sprat najmnogu.
Leaflet
Кон почеток