Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Looking for an apartament

0 МКД

Се купува од: Paweł Smołka 25 ноем. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
I am looking for apartament / house with clear state of ownership situation. From 60 m/2. Parking, garage. AC. Minimum 2 bedroom.
Paweł Smołka
 
+48 666045560
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации