Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuvaat dva stanovi vo Ohrid

0 МКД

Се купува од: Боби 24 дек. 10:25 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Купувам 2 стана во Охрид, во централното градско подрачје, булевар Туристичка и Беј Бунар.
Големина од 48 м2 до 80 м2.
Плаќам во кеш.
Контакт : 071 205 216 - Боби
од 08:00 до 20:00 часот.
Боби
071 205 216
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации