Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva stan od 35m2 do 70m2 vo Ohrid

Се купува од: Mimmi 08 фев. 14:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се бара стан со квадратура 35м2 квадртани до 70м2 во централно градско подрачје во Охрид или пошироко. Тел: 074241151
Leaflet
Кон почеток