Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se kupuva stan vo Ohrid do 60m2

0 МКД

Се купува од: Slobodan Ivanovski 21 септ. 20:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
КУПУВАМ стан во Охрид со поглед кон езерото до 60 м2
Slobodan Ivanovski
070 333 533
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации