Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva stan

33 000 ЕУР

Се купува од: Дејан Вчера 20:48 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Купувам стан,состојба стар,реновиран.
Контакт на тел: 075 664 496.
Секоја ваша понуда доколку ми одговара ќе биде разгледана.
Цена до 33000 евра.
Дејан
075664496
Кон почеток