Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GARSONJERA OD 25M2 VO AERODROM

0 МКД

Се купува од: aleksandra nesevska 15 фев. 09:29 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Se bara garsonjera Za kupuvanje do 25m2 vo aerodrom I novo lisice. Itno telefon 071389902 Aleksandra
aleksandra nesevska
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации