Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: АРХИТОП АГ ДООЕЛ Вчера 10:37 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
DELOVEN PROSTOR 700m2 AERODROM 630 EUR
PLAC GRANICEN PREMIN BOGORODICA B2 0 EUR
DELOVEN PROSTOR OD 28m2 VO AERODROM 0 EUR
Se izdava namesten stan kaj Dramski od 46m2 1 EUR
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
ИМАМЕ ПОТРЕБА ОД СТАРИ И НОВИ СТАНОВИ ВО АЕРОДРОМ И ЛИСИЧЕ СО КВАДРАТУРИ ОД 36-130М2.

АРХИТОП АГ ДООЕЛ
Agencija za nedviznosti
Посетете ја нашата продавница
Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13 Прикажи на мапата
075255695
АРХИТОП АГ ДООЕЛ
075255695


Skype:
0

WhatsApp:
+38975255695
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20 0 EUR
DELOVEN PROSTOR VO KISELA VODA RAMPA 20m2 22 500 EUR
Stan na prizemje od 106m2 vo Centar 0 EUR
SE IZDAVA NAMESTEN STAN KAJ HOTEL KARPOS 70M2 250 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации