Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Купувам нов стан со 3 спални соби од 80-90 ~ м2

0 МКД

Се купува од: Slobodan 04 окт. 21:41 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Купувам нов стан со големина од 80-95 квадарти со 3 спални соби во некоја од следните населби.

По дадениот редослед.

Телефонски број за контакт или Вибер: 071/827-866

- Населба Аеродром најдалеку до поликлиника Јане Сандански
- Кисела Вода најдалеку до чешма
- Центар или Црнчиче
- Карпош 1 или 2
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации