Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam trosoben stan vo Aerodrom

Се купува од: Ѓорѓи 09 фев. 18:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Барам стан за купување во Аеродром, со следниве услови:

- да има две спални соби
- да не е во Реонски центар
- да не е последн спрат или приземје
- да не е во еден од кулите во Аеродром
- ако е на повисоко од 1ви кат, пожелно е зградата да има лифт
- цена до 65 000 евра

Контакт исклучиво после 13 часот.
Ѓорѓи
070 386 054
Leaflet
Кон почеток