Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Купување стан

0 МКД

Се купува од: Стефан 31 јул. 23:45 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Купувам новоизграден стан, со две спални соби, до 70m2,во околина на поликлиника" Јане Сандански "-Аеродром, Скопје. Контакт 075911196- Стефан
Стефан
075911196
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации