Објавени: мар. 18 2022 08:16

Se kupuva ednosoben stan ili gasonjera do 35m2

Објавени: мар. 18 08:16
Прегледи: 619
Kupuvam ednosoben stan do 35m2 ili gasonjera so moznost za izvedba na edna soba, vo reonot na opstina Aerodrom, ili evenualno Cevahir Sky City, Micurin, Kisela voda. Pozelno Novo Lisice. Тел. 075/973-696
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации