Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE KUPUVA STAN VO AERODROM DO 40m2

0 МКД

Се купува од: Ilija Gjorgiev 18 фев. 18:14 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Kupuvam stan do 40 m2 so edna spalna .Lokacija aerodrom tobako 2. Cena 1000 evra /m2
Ilija Gjorgiev
078537623
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации