Објавени: ноем. 17 2021 05:22

Stan vo Skopje Sever petosoben

Објавени: ноем. 17 05:22
Прегледи: 472
Baram stan vo skopje sever petosoben
stanot da ima salon, kujna, 3 spalni, 2 kupatila,
2 terasi, da bide na prizemje 1.sprat ili 2.sprat
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации