Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Stan vo Skopje

0 ЕУР

Се купува од: Aleksandar Вчера 03:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Бутел, Скопjе
Baram trosoben stan za kupuvanje vo skopje sever kaj ekonomskoto uciliste ili cair da bide renoviran da ne e povisoko od 2ri sprat
Aleksandar
 
077863752
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации