Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUPUVAM STAN VO CENTAR SK MAX 50m2

Се купува од: Пандорка 04 фев. 15:37 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
KUPUVAM STAN VO SK-CENTAR MAX DO 50M2, VO OKOLINATA NA NAS. PROLET, BUL. KOCO RACIN ILI GTC.
KONTAKT PANDORKA 070388718
Пандорка
Leaflet
Кон почеток