Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se bara stan od 45m2

0 МКД

Се купува од: cvetanka 26 мај 13:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
baram stan za kupivawe do 45 m2 vo strog centar,bunjakovec gradaski zid do vlada
cvetanka
076446934
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации