Македонски | Shqip | English |

Se kupuvaat dva stana vo Centar

Се купува од: toni 07 јун. 11:34 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Локација: Центар, Скопjе
.kupuvam stan od 8o m i stan od 60m vo blizina na pestaloci i bugarska ambasada
Нема посетени огласи
Кон почеток