Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |
 

Se baraat stanovi so 1 ili 2 spalni vo Karpos 4

Оглас од претпријатие Се купува од: Home International 20 јун. 09:34 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Home International

Home International

92 Огласи во продавницата

Kuka vo naselba Dame Gruev 150 000 EUR
Stanovi vo Taftalidze novi vselivi dekemvri -
Se iznajmuva stan vo nova zgrada -
Novi stanovi Aerodrom 1 020 EUR
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
Се бараат станови за купување со 1 или две спални соби во населба Карпош 4 .
Home International
Home International е местото каде можете да најдете се што ви е потребно. Барате станови за купување или изнајмување? Барате дуќан за да започнете со вашиот бизнис? Или пак можеби сакате да купите апартман во Грција, Албанија или Бугарија? Вие сте на вистинското место! Дозволете ни да ви го овозможиме тоа за кое што секогаш сте мечтаеле ! Home International , чекор поблизу до вашиот нов дом. Контакт :070 323 154
Посетете ја нашата продавница
Прикажи на мапата
070323154
Home International
  Online
070323154
Home International

Home International

92 Огласи во продавницата
Se izdava stan sproti Ramstore od 80m2 280 EUR
Stan vo novogradba kaj Rampa 1 050 EUR
Delovni prostorii vo nova zgrada od 47m2-100m2 -
Dukan vo Porta Vlae 1 200 EUR
Кон почеток