Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva stan

0 МКД

Се купува од: Јасмин 20 јан. 18:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Купувам стан во Центар или Карпош, исклучиво на последен кат, поткровје или дуплекс, со квадратура од 50 до 80м2. Прифаќам понуди од агенции и од приватни лица.
Јасмин
070 258 339
Leaflet
Кон почеток