Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva trosoben 60-70m2 vo Kozle Kapistec

Се купува од: atanas 29 ноем. 20:30 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Купувам трособен стан во Скопје со квадратура од 60-70 m2
Локација: Козле, Тафатлиџе , Капиштец, Kарпош 1, 2 и 3,
Минимални карактеристики кои станот треба да ги исполнува :
1. Две спални + дневна
2. Страна на светот југоисточна или јогозападна
3. Тараса една по можност две
4. Да не приземје или поткровје
5. Да има подрум
6. Да има гратско парно
7. Зградата да има лифт
Незабораваjте слики од станот и поволна цена 
Плаќање веднаш!
Контакт телефон: 077/552-817
Време за контакт 16:00 – 20:00
Leaflet
Кон почеток