Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

AGENCIJA BARA DVOSOBNI I TROSOBNI STANOVI ZA PRODAZBA

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: ВИКТОРИЈА СТИЛ 23 мар. 12:39 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
STAN VO KARPOS 4 60 000 ЕУР
3 SOBEN STAN VO CENTAR 66 500 ЕУР
Baraka 85m2 so dvor vo Vlae 97 000 ЕУР
SE IZDAVA KANCELARISKI PROSTOR VO AERODROM 700 ЕУР
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
АГЕНЦИЈАТА ВИКТОРИЈА СТИЛ ИМА ПОТРЕБА НА 3-СОБЕНИ И ДВОСОБНИ СТАНОВИ ВО КАРПОШ3,КАРПОШ 4 (РУСКИ ЗГРАДИ) ИСТО ТАКА И НА ДРУГИ ЛОКАЦИИ НИЗ ГРАДОВ НОВИ ИЛИ СТАРИ СТАНОВИ .
ВИКТОРИЈА СТИЛ
ПРОДАЖБА И ИЗДАВАЊЕ НА НЕДВИЖНОСТИ
Посетете ја нашата продавница
ТРИФУН ПАНОВСКИ 1-3/1 Прикажи на мапата
070361470, 3245411
ВИКТОРИЈА СТИЛ
070361470, 3245411
Leaflet
ВИКТОРИЈА СТИЛ
NOVOGRADBA VO TAFTALIGE 1 67 850 ЕУР
SE IZDAVA 3SOBEN STAN VO TAFTALIDZE 1 350 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN 2 SOBEN STAN VO KARPOS 220 ЕУР
2 soben stan vo gradba vo Kisela Voda 41 360 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации