Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ЛЕВЕЛ 7 - БАРАМЕ НАМЕСТЕН СТАН ЗА КУПУВАЊЕ

0 МКД

Оглас од претпријатие Се купува од: ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности 07 дек. 10:36 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Продавница
ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности -
за потребите на свои клиенти итно бараме стан за купување во Центар:

➡️ Површина: 35м²-50м²
➡️ Со посебна спална соба
➡️ Нова / понова градба
➡️ Комплетно наместен
➡️ Доколку е изнајмен - можност за се превземат закупците.

Вашите понуди можете да ги пратите на:

📲 071/ 30 42 42
📧 [email protected]
🌐 www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
Ве покануваме да ја разгледате нашата понуда и да се запознаете подобро со нашата деловност, професионалност и пред се чесност при работењето. Тимот на ЛЕВЕЛ 7 во секој момент ви стои на располагање да биде Вашиот личен посредник за недвижности. Со почит.
Посетете ја нашата продавница
ул. Петар Попарсов бр. 40-1/10 Прикажи на мапата
071304242
https://www.level7.mk

www.level7.mk

ЛЕВЕЛ 7 - Агенција за недвижности
071304242
Leaflet
Кон почеток