Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE KUPUVA STAN DO 40M2

0 МКД

Се купува од: Ogne 17 фев. 15:05 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Kupuvam mal stan do 40 kvadrati vo slednite Skopski naselbi:
Kisela Voda
Rasadnik
Aerodrom
Micurin
Novo Lisice
Karpos4
Taftalige2
Kozle
Vlae
Hrom

-Zgrada /moze novogradba-moze postara no togas treba da e kompletno renoviran/
-greenje /moze parno-moze i bez parno/
-sprat /nebitno -moze bilo koja katnost/
-podrum/nebitno-moze so podrum -moze i bez podrum/
-terasa /pozelno no ne mora/
-ili kompletno so namestaj ili kompletno bez namestaj/ ne mi odgovara delumno namesten/
-cena po dogovor /ponudete vasa/


KONTAKT ZA PONUDI TEL:076818804

E- MAIL ZA PONUDI : rockimountain7@gmail.com
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации