Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva stan

0 МКД

Се купува од: Владо Мицковски 23 окт. 09:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Купувам стан од 30-50 м2 плаќање во готово, . Новоградба, во изградба или половен
Владо Мицковски
070 223 576
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации