Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

KUPUVAM STAN DO 60M2

0 МКД

Се купува од: Goran Musev 18 ноем. 12:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Штип
kupuvam stan do 60 m2 da ne e samo ednosoben i garonjera po moznost da bide prazen stanot ne e bitno kade se naoga..078 382 252..
Goran Musev
078382252
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации