Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се купува нов двособен стан до 50м2 во Струмица

0 МКД

Се купува од: Горан 13 јан. 22:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Купувам нов двособен стан во Струмица до 50 м2, по можност нова градба да биде вселив најдоцна до 01.05.2021. Молам понуди на телефон или вибер +38975257959
Горан
075257959
Leaflet
Кон почеток